O nas

 

Laboratorium Analizy Ruchu Człowieka

Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu

                    Laboratorium Analizy Ruchu Człowieka Labthletics powstało i działa w Akademii Wychowania Fizycznego                     im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu od 2014 roku. Jest to efekt ciężkiej i wieloletniej pracy naukowo-badawczej dwóch naukowców : prof. AWF dra hab. Krzysztofa Kusego oraz prof. AWF dra hab. Jacka Zielińskiego, którzy  wraz ze stworzonym przez siebie wykwalifikowanym zespołem badawczym, przez lata realizowali projekty i badania naukowe na najwyższym poziomie. Dzięki temu, udało im się stworzyć nowoczesne Laboratorium, wyposażone w wysokiej klasy aparaturę badawczą umożliwiającą badania nad wydolnością, metabolizmem wysiłkowym, kinematyką ruchu, aktywnością bioelektryczną mięśni, składem ciała i wieloma innymi właściwościami.

 

                    Laboratorium LABTHLETICS zapewnia nowoczesne, rzetelne badania, realizowane zarówno dla potrzeb sportu amatorskiego i wyczynowego  jak i dla zdrowia osób w każdym wieku. 

Wyniki naszych badań umożliwiają rozwiązywanie problemów związanych z treningiem fizycznym na różnych poziomach zaawansowania. W laboratorium pracują osoby, które są byłymi zawodnikami, obecnymi trenerami, instruktorami i nauczycielami wychowania fizycznego a inspirację do badań czerpiemy z praktyki. 

 

                    Zapraszamy do udziału w badaniach osoby w różnym wieku i o różnych potrzebach (sportowców,osoby starsze, młodzież, dzieci, osoby z problemami masy ciała).

                   Zachęcamy do odwiedzenia naszego Laboratorium każdego, kto chciałby sprawdzić swoje możliwości podczas treningu w warunkach laboratoryjnych, zdiagnozować stan zdrowia lub dokonać szczegółowej analizy składu ciała przed sezonem lub rozpoczęciem działań związanych między innymi z redukcją tkanki tłuszczowej.

 

  Nie czekaj, zbadaj siebie i możliwości swojego ciała! 

  

                                                                                      DO ZOBACZENIA W  LABORATORIUM  

 

                                                                                                        Zespół Labthletics